Cihazı Döndürün

Lütfen telefonunuzu dikey konuma getiriniz.

YENİ SEZONDA SPOR KEYFİNE DEVAM!

Tüm tesis alanlarımızda ve stüdyolarımızda güvenli şekilde spor yapabilmek için, hijyen standartlarımızı sağlık bakanlığının spor salonları için yayımladığı genelgeye göre düzenleyerek daha da yukarı taşıdık. Yeni önlem ve uygulamalar ile spor keyfine devam ediyoruz!

İkon 1
YENİ AÇIK HAVA ALANIMIZ: HILLSIDE OUTDOOR CLUB

Yeni açılan 450m2 Hillside Outdoor Club'da açık havada spor yapmanın keyfini çıkarıyoruz. Birbirinden keyifli grup dersleri, cycle stüdyosu, Personal Training ve gym ile bambaşka bir spor deneyimi sizi bekliyor.

İkon 2
%100 TAZE HAVA

Tüm tesis alanlarımızda %100 taze hava ile iklimlendirme yapıyoruz.

İkon 3
LİMİTLİ KAPASİTE

Soyunma odaları, stüdyolar ve spor alanlarımızda %60 ile limitlendirilmiş kapasite ile ilerliyoruz.

İkon 4
KİŞİYE ÖZEL KİTLER

Her üyemize kişisel hijyen setleri veriyoruz. Bunlar içerisinde el dezenfektanı ve maske bulunmaktadır. Ek olarak dileyen kişiler için kulüp içerisinde maske satışı satış ve üyelik hizmetlerimiz tarafından yapılmaktadır.

İkon 5
ÖZEL HİJYEN EKİBİ

Tedbirlerimizin eksiksiz uygulandığı özel hijyen ekibimiz tarafından düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Kulüp içerisinde her alanda kişisel el temizliğiniz ve ekipmanları dilediğiniz zaman dezenfekte edebilmeniz için fotoselli el ve yüzey dezenfektanları bulunduruyoruz.

Kulüp girişinde tüm üye, çalışan ve misafirlerimizin ateşini ölçüyoruz. Kulüp içerisindeki tüm spor alanlarında galoş giyiyoruz. Spor yapılan zaman haricinde tesisimiz içerisindeki her alanda maske takıyoruz.

Tüm kulüp ve ekipmanlar gün içerisinde çeşitli periyotlarda ve gün sonlarında detaylı olarak ekibimiz tarafından özel ulv sistemi ile dezenfekte ediliyor.

Sosyal mesafemizi korumak amacıyla outdoor gym ve stüdyolardaki tüm ekipman yerleşimlerimizi 2mt kuralına uygun olarak yapıyoruz.

Kulübe giren her misafirimizden sağlık durumları ile ilgili semptomlar hakkında sağlık beyan formu alıyoruz.

Grup derslerimizi stüdyolarda dönüşümlü olarak her saat başı 1 ders olacak şekilde organize ediyoruz. 10 m2’ye 1 kişi kuralına uygun olarak stüdyolarımızda maksimum kişi sayısı belirleyerek grup derslerimizi limitli kapasite ile gerçekleştiriyoruz.

PARTNERS
ING Bank Powerade Under Armour