Lütfen telefonunuzu dikey konuma getiriniz.

Hillside Ekosistemi

Burada, spordan daha fazlasını bulacaksınız. Size zamanı, ne spordan ne de hayattan fedakarlık etmeden yönetmeyi; sporu yaşamın içinde her saniyeye keyifli bir şekilde yaymayı; sporla eğlenceyi aynı potada eritmeyi; kısacası spordan daha fazlasını Feeling Good Ecology ile sunuyoruz.

Peki bir Hillsider neden ve nasıl iyi hisseder?

KEŞFET

Çünkü mesela;
Biz dünyanın herhangi bir yerinde icat edilmiş, her yeni aktivitenin uzmanını yerinden getiriyor, "işte bu tam benlik" dedirtecek aksiyonu düşünüp yeni konseptler yaratıyor ve Hillsiderlar'a benzersizi yaşatmaya çalışıyoruz.

Çünkü mesela;
Biz Hillside olarak 20 yıldır spordan fazlasını sunuyor ve sadece sizin nasıl daha iyi hissedeceğinizle ilgileniyoruz.

Çünkü mesela;
Açık alanda spor yapmanın keyfini anlıyor ve sporu dışarı taşıyoruz. Mesela Hillsiderlar gece bisiklete biniyor, ATV safari yapıyor, köpeklerle yürüyor ya da bir barda kokteyl alıyorlar ama ayakta içiyorlar.

Çünkü mesela;
Koşu bantında aynı yerde saydığını düşünen Hillsiderlar'ı, hemen Hollanda’ya, soğuk diyeni hemen daha sıcağına; Barcelona’ya maratona götürüyoruz.

Çünkü mesela;
Hillsiderlar'ın attığı adımlar boşa gitmesin diye, koşulan kilometrelere ağaç dikiyoruz. Zira kendinle birlikte doğayı da geliştirmenin yüce maneviyatına inanıyoruz.

Çünkü mesela;
Kulüpte Trekking, Rafting, Kite, sörf, dalış ve bisiklet turu alanlarına yer veriyoruz. Tamam tamam, fiziken kulübün içinde değil ama kulüp kapsamında işte. Aynı şey.

Çünkü mesela;
Bana meydan okunmadan spor yapamam diyen Hillsiderlar için, her çeşit top oyununun turnuvasını düzenliyoruz. Üstelik herkese açık.

Çünkü mesela;
Sporu masaj ve bakıma ulaşmak için bir araç olarak görenlerin ekmeğine yağ sürüyoruz. Kulüp içi SPA ne güne duruyor?

Çünkü mesela;
Her yolun spora çıktığı gibi, güneye inmenin yolu da spordan geçebilir diyor ve Fethiye’de kendine özel koyunda adeta cenneti vaat eden özel turlar düzenliyoruz.

Hillside Feeling Good
PARTNERS
ING Bank Powerade Under Armour